x
İnstagram Gönderisi (900 × 900 piksel) (1080 × 1080 piksel).jpg (80 KB)
Garanti ve İade Koşulları

İade Şartları

a.Satin almis oldugunuz ürünü Online iade etmek istiyorsaniz...
1. Iade kosullari

www.momsbrand.shop üzerinden satin alinan ürünlerin para iadesi için www.momsbrand.shop'a iade yapilmalidir.
Ürün ambalaji açilmamis, kullanilmamis ve tadilat görmemis ise ürünü teslim aldiginiz tarihten itibaren 1/7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.
Üretim hatasi oldugunu düsündügünüz ürünleri teslim aldiginiz tarihten itibaren 1/7 iş günü içinde iade edebilirsiniz. Üretim hatasi oldugu düsünülen ürünler, üretici firmalar tarafindan kontrol edilerek iade karari verilecektir. Kontrol süreci üretici firmalara bagli oldugu için iade sürecinin sonuçlanmasi firmalarin süreçlerine tabidir.

2. Kargo ile geri gönderim

Iade edilmek istenen ürünler kutusu, ambalaji, varsa standart aksesuarlari ile birlikte eksiksiz ve hasarsiz olarak paketlenmeli ve kargoya teslim edilmelidir.
Fatura alt kısmındaki  iade formu doldurulmali ve imzalanmalidir.
Faturasi kurumlar adina düzenlenen siparis iadeleri için “Iade Faturasi” kesilmelidir aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.
Ürün paketlemesi ürünün orjinal ambalajina ve içindeki ürünlere zarar gelmeyecek sekilde yapilmalidir.
Ürünleri Yurtiçi Kargo ile gönderici ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Diger kargo firmalari ile gönderimde sorumluluk kabul edilmemektedir.

Kargo bedeli müşteriye iade edilecek tutardan düşülmektedir.
3. Geri Ödeme

Iade talebiniz onaylandiginda, iade bedeliniz otomatik olarak alisverisin yapilirken kullanilan kredi kartina iade edilir.
Iadenin kartiniza ulasmasi ilgili bankanin iç süreçlerine bagli olarak farklilik göstermekte ve gecikmeler yasanabilmektedir. Bu durumlari bankaniz üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrica taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri geregi taksitli olarak yapilmaktadir.
 

- Iadenizi alisveris kuponuna çevirebilir ve kuponunuzu farkli bir alisveriste kullanabilirsiniz.
- Iadenizin ödeme türünüze uygun olarak kartiniza iadesini talep edebilirsiniz.
 
Alisveris kuponu (Gider pusulasi)

Iadenizi alisveris kuponuna çevirmek isterseniz, iade tutariniz oraninda ve size özel bir gider pusulasi hazirlanir. Hazirlanan belge ile, diledginiz zaman www.momsbrand.shop üzerinden alisveris yapabilirsiniz.
Gider pusulanizi kullanmak istemezseniz, ilgili tutarin kredi kartiniza iadesini talep edebilirsiniz. Bankalarin süreç ve uygulamalari geregi, kredi kartina iade isemleri ödeme islemini takip eden 1 yil ile sinirlanmistir.

Online Iade

Ödemenizi online ve kredi/banka karti kullanarak yaptiginiz için tutar iadesi, ödeme için kullandiginiz kartiniza, ödeme türünüze uygun olarak, -bankanizin online ödeme sistemi- üzerinden yapilacaktir.
Iade isleminiz, ürünlerinizi magazamiza teslim etmenizi takip eden 24 saat içinde onaylanacaktir. Bankalarin süreç ve uygulamalarina göre iadenizin kartiniza yansimasi 2-4 günü bulabilmektedir.
Iadeniz kartiniza, arti bakiye olarak yansiyacaktir.
 

Iadem farkli banka/kredi kartina yapilir mi?

Iadeler banklalarin online ödeme sistemleri üzerinden yapilmaktadir. Banka kisitlamalari geregi, iade sadece ödeme için kullanilan karta; ödeme tipine uygun olarak yapilmaktadir.

www.momsbrand.shop üzerinden satin almis oldugum bir ürünü nasil degistirebilirim?

a. Satin almis oldugunuz ürünü www.momsbrand.shop üzerinden iade istiyorsaniz...

Kusurlu Ürünlerin İadesi


Siparişinizi teslim aldıktan sonra kusurlu olan ürün/ürünlerde, iade yapmak isterseniz 1-7 iş gün içinde; sitemizde yer alan iletişim bölümünden ürünün problemini, sipariş numaranız ve iade edilecek ürünün tam adını belirterek;  bizimle email yoluyla iletişime geçiniz. Üründe Tüketicinin kullanımından kaynaklı bir problem yoksa iade işleminiz gerçekleşir.

İade edeceğiniz ürünü kargolayacağınız paket içerisine:

Fatura altındaki iade bölümüne

Ad/ Soyad

Sipariş Numarası

Telefon Numarası 

Değişim Nedeni 

İmza

Başlıkları altında gerekli bilgilerin yazılı olduğu bir not ekleyiniz.

İadelerde kargo ücretleri müşteriye aittir. İade yapmak  istediğiniz ürün için email yoluyla iletişime geçiniz. Aksesuar ve mayo alışverişlerinde iade ve değişim mevcut değildir.Her ürünün iadesi mümkün mü?

www.momsbrand.shop üzerinden satisa sunulan ürünlerin tüketici kaynaklı gelişen kusurlar hariç iadesi ve değişimi mevcuttur.
Özel istek ve talepler uyarinca üretilen; veya üzerinde degisiklik ya da ilaveler yapilarak kisiye özel hale getirilen ya da niteligi itibariyle iade edilemeyecek, ürün kullanildiginda ya da kullanilmamis olsa dahi iç giyim, her türlü kisisel bakim ürünü, aksesuar kategorisi içerisindeki ürünleri dahil  iade hakki kullanilamaz.

Siparisimi iptal edebilir miyim? Ürünler kargoya verildikten sonra siparisi iptal etmem mümkün mü?

Siparisiniz kargoya teslim edilmemisse e-posta  ile talebinizi iletebilirsiniz. Hafta içi çalisma saatleri içinde dönüş yapılacaktır.

Siparis iptali talebiniz onaylandiktan sonra, siparisinizin ödemesi kredi kartinizdan alindi ise, kartiniza iade islemi yapilacaktir. Geri ödemeler banka iç süreçlerine bagli olarak farklilik göstermekte ve gecikmeler yasanabilmektedir. Bu durumlari bankaniz üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrica taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri geregi taksitli olarak yapilmaktadir.

Iadesi onaylanan ürünlerimin iadesi banka kartima ne zaman ulasacak?

  • Iade talebiniz onaylandiginda, iade bedeliniz otomatik olarak alisverisin yapilirken kullanilan kredi kartina iade edilir.
  • Iadenin kartiniza ulasmasi ilgili bankanin iç süreçlerine bagli olarak farklilik göstermekte ve gecikmeler yasanabilmektedir. Bu durumlari bankaniz üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrica taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri geregi taksitli olarak yapilmaktadir.

Yaptigim alisverisin iadesini, ürünü satin alirken kullandigimdan farkli bir banka hesabina/kredi kartina alabilir miyim?

www.momsbrand.shop üzerinden yapmis oldugunuz alisverisleri iade etmeniz durumunda iade bedeli yalnizca siparisi olustururken tercih ettiginiz ödeme yöntemiyle ve kullanmis oldugunuz ödeme aracina iade edilmektedir.

Kapıda ödeme ile yaptığınız alışverişlerde ileteceğiniz hesap numarasına iade yapılmaktadır. 

*İade ürünler tarafımıza ulaştıktan 1-5 iş günü içinde işlenmektedir.

İadeler için öncelikle iade talebi oluşturmanız gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.